yogul napisał(a):

nie zaczniemy stawiać na Riosa bo jest po prostu nie wart wykładania banki euro za jego uslugi.
było już to widać jesienią.
|
To że nie stać nas na jego wykupienie nie może powodować że nie chcemy skorzystać z jego pomocy teraz. Tym Bardziej że z Maćka też żaden perspektywiczny zawodnik żeby grał kosztem kogoś kto odchodzi po sezonie