kilka lat temu, ktoś z Naszego forum zakładał się ze mną, ze Sikora będzie podstawowym napastnikiem reprezentacji
Aczkolwiek o Sikorze głośno dlatego,ze ktoś podsłuchał Jóźwiaka mówiącego że sobie chce kupić nowy sikor, a że nie słyszał wyraźnie to wyszedł Sikora Adrian.