Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7978
Stary 04.02.2011, 18:44
kreseq napisał(a):Wyświetl post
Sikora podobno sie ktos interesuje, PODOBNO bo na portalu typu futbol.pl nie takie kwiatki chodzily.

Sikora to juz starszy facet po kilku kontuzjach i stracil swoj najwiekszy atut czyli szybkosc.

Bylbym zlosliwy to bym powiedzial, ze o Sikorze to przynajmniej w Polsce ktos slyszal



PS: Zmijka - My na Polonistow mowimy dziewczyny, no i widac ze cos w tym musi byc
kilka lat temu, ktoś z Naszego forum zakładał się ze mną, ze Sikora będzie podstawowym napastnikiem reprezentacji

Aczkolwiek o Sikorze głośno dlatego,ze ktoś podsłuchał Jóźwiaka mówiącego że sobie chce kupić nowy sikor, a że nie słyszał wyraźnie to wyszedł Sikora Adrian.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując