Wyświetl pojedynczy post
gypsy
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#998
Stary 04.02.2011, 18:37
Jednym słowem można podsumować ten turniej jako wielką klapę. Skończyliśmy na ostatnim miejscu, ale nie ma co się za bardzo załamywać. To miał być głównie test dla nowych zawodników, początki zgrywania sie zespołu. Jedyna co martwi to ten brak goli, bo z tym naprawdę trzeba coś zrobić jeśli chcemy walczyć o mistrzostwo. W każdym bądź razie, wierzę, że z każdym kolejnym meczem będzie coraz lepiej.
Odpowiedz cytując