|
Jednym słowem można podsumować ten turniej jako wielką klapę. Skończyliśmy na ostatnim miejscu, ale nie ma co się za bardzo załamywać. To miał być głównie test dla nowych zawodników, początki zgrywania sie zespołu. Jedyna co martwi to ten brak goli, bo z tym naprawdę trzeba coś zrobić jeśli chcemy walczyć o mistrzostwo. W każdym bądź razie, wierzę, że z każdym kolejnym meczem będzie coraz lepiej.
|