kreseq napisał(a):

Przy Wojtku Szali taki Cionek to boiskowy dżentelmen i magister elegantium także darujmy sobie te uszczypliwości, zresztą po ilości żółtek zbieranych przez Cionka to ja jakoś nie widzę żeby jakoś szczególnie się wyróżniał in minus jeśli chodzi o grę fair. Co do jego starań o polskie obywatelstwo - ja tam jestem za, bo chłopak od kiedy przyjechał do PL mówi jasno, że ma polskie korzenie, uczy się języka i wiąże z Polską swoją przyszłość. W kontekście kadry natomiast - Cionek jest tak kurewsko ambitny, że można tą ambicją obdzielić całą naszą kadrę i ze dwie repry młodzieżowe, a takich właśnie, uważam nam trzeba