Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
wtf
Senior Member
 
 
Od: 01.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7977
Stary 04.02.2011, 18:33
kreseq napisał(a):Wyświetl post
PS: Nie wiem czy bylo : http://jagiellonia.net/cionek/
Potrzeba nam (poprawka ) slabych zawodnikow zachowujacych sie czesto jak ostatnie buraki?
Przy Wojtku Szali taki Cionek to boiskowy dżentelmen i magister elegantium także darujmy sobie te uszczypliwości, zresztą po ilości żółtek zbieranych przez Cionka to ja jakoś nie widzę żeby jakoś szczególnie się wyróżniał in minus jeśli chodzi o grę fair. Co do jego starań o polskie obywatelstwo - ja tam jestem za, bo chłopak od kiedy przyjechał do PL mówi jasno, że ma polskie korzenie, uczy się języka i wiąże z Polską swoją przyszłość. W kontekście kadry natomiast - Cionek jest tak kurewsko ambitny, że można tą ambicją obdzielić całą naszą kadrę i ze dwie repry młodzieżowe, a takich właśnie, uważam nam trzeba
"Nie ma odpornych na ciosy,
są tylko źle trafieni"
Jerzy Kulej
Odpowiedz cytując