Temat
:
Znani ludzie kibicujący Wiśle
Wyświetl pojedynczy post
samsung_08
Member
Od: 09.2006
Offline
#
23
04.02.2011, 18:22
Odnośnie rymanowskiego, to powiedział kiedyś że wkurza go to najbardziej, że po przeprowadzce do stolicy jego syn jest za Legią a on za Wisłą. Przed robotą dla ITI był w RMFie
samsung_08
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do samsung_08
Znajdź inne posty napisane przez samsung_08