pan_premier napisał(a):

|
czyli można za jednym zamachem załatwić i karnet i ta nowa kartę?
|
Jeżeli przedłużasz karnet nie widzę problemu aby udać się w wyznaczonych dniach i przy okazji wyrobienia KK nabić karnet na wiosenną rundę, warto też nie zapomnieć o starej KK, na której jest nabity poprzedni karnet dla potwierdzenia. Zaoszczędzisz czas.
Jeżeli ktoś zgubił lub zapomniał to i tak znajdą go w systemie po podaniu danych ale po co wydłużać jak można ułatwić
