|
Jestem bardzo zaskoczony, nie liczyłem w ogóle na awans.
To jest ogromny sukces, biorąc pod uwagę klasę rywala!!!
Tak naprawdę to o tym wyniku powinno być głośno w mediach, ale że nie lubią one Wisły to niestety tak się nie stanie.
Wielkie brawa dla wszystkich dziewczyn i całej drużyny!!!
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
|