Wyświetl pojedynczy post
sandomingo
Senior Member
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Wieś pod Krakowem

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#155
Stary 04.02.2011, 17:16
Jestem bardzo zaskoczony, nie liczyłem w ogóle na awans.
To jest ogromny sukces, biorąc pod uwagę klasę rywala!!!
Tak naprawdę to o tym wyniku powinno być głośno w mediach, ale że nie lubią one Wisły to niestety tak się nie stanie.

Wielkie brawa dla wszystkich dziewczyn i całej drużyny!!!
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
Odpowiedz cytując