Temat
:
KOSZYKARKI - Wisła Can-Pack Kraków w sezonie 2010/2011 - informacje, komentarze
Wyświetl pojedynczy post
lucas1906
Member
Od: 05.2010
Skąd: Skawina
Offline
#
153
04.02.2011, 16:45
Dla mnie gwiazdą tego zespołu jest Phillips!! Dziewczyna ma taki power pod koszem rywala, jakiego nie miała chyba żadna zawodniczka w Wiśle! Sieje niesamowity popłoch, rzuty światowej klasy. Taka zawodniczka to skarb
lucas1906
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do lucas1906
Znajdź inne posty napisane przez lucas1906