grzesiek632 napisał(a):

Zapewne Skorża przygarnie zbłąkaną owieczkę w postaci Adriana Sikory. Tani, z zagranicy, kiedyś był dobry,po znajomości - toż to ideał piłkarza dla Pana Macieja S.
Ale z drugiej strony czemu się tu dziwić skoro działacze Legii nic lepszego nie chcą załatwić..
Zresztą jakich by kto transferów nie dokonał to i tak tą ligą rządzi przypadek..
|
No nie wydaje mi sie, przecież Maciej od kilku lat szuka "wysokiego, dobrze zbudowanego napastnika, który będzie potrafił zgrywać długie piłki do wchodzących pomocników". A Sikore to bardziej do kieszeni można schować
