Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Ofsajd
Senior Member
 
 
Od: 01.2006
Skąd: ZSŁ/AGH

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7959
Stary 04.02.2011, 16:21
domenica90 napisał(a):Wyświetl post
Te wasze teksty wyglądają bardzo ciekawie, szczególnie, gdy popatrzy się w tabelę

No chyba, że w domyśle dotyczą również Wisły? Bo mamy takie same szanse, jak i Legia
Pomijając punkty, to ani nasz trener na razie nie udowodnił, że jest lepszy od legijnego, a nasi zawodnicy - tymbardziej. Niemniej liczę, że uda im się to w tej rundzie, bo już najwyższy czas.
A pamiętasz ostatni mecz w lidze Wisły z Legią ? i wynik coś koło 4 do zera
Odpowiedz cytując