Temat
:
Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Ofsajd
Senior Member
Od: 01.2006
Skąd: ZSŁ/AGH
Offline
#
7959
04.02.2011, 16:21
domenica90
napisał(a):
Te wasze teksty wyglądają bardzo ciekawie, szczególnie, gdy popatrzy się w tabelę
No chyba, że w domyśle dotyczą również Wisły? Bo mamy takie same szanse, jak i Legia
Pomijając punkty, to ani nasz trener na razie nie udowodnił, że jest lepszy od legijnego, a nasi zawodnicy - tymbardziej.
Niemniej liczę, że uda im się to w tej rundzie, bo już najwyższy czas.
A pamiętasz ostatni mecz w lidze Wisły z Legią ? i wynik coś koło 4 do zera
Ofsajd
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Ofsajd
Znajdź inne posty napisane przez Ofsajd