Te wasze teksty wyglądają bardzo ciekawie, szczególnie, gdy popatrzy się w tabelę
No chyba, że w domyśle dotyczą również Wisły? Bo mamy takie same szanse, jak i Legia

Pomijając punkty, to ani nasz trener na razie nie udowodnił, że jest lepszy od legijnego, a nasi zawodnicy - tymbardziej. Niemniej liczę, że uda im się to w tej rundzie, bo już najwyższy czas.