Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
domenica90
Senior Member
 
 
Od: 06.2010
Skąd: Stalowa Wola/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7957
Stary 04.02.2011, 15:56
Te wasze teksty wyglądają bardzo ciekawie, szczególnie, gdy popatrzy się w tabelę

No chyba, że w domyśle dotyczą również Wisły? Bo mamy takie same szanse, jak i Legia
Pomijając punkty, to ani nasz trener na razie nie udowodnił, że jest lepszy od legijnego, a nasi zawodnicy - tymbardziej. Niemniej liczę, że uda im się to w tej rundzie, bo już najwyższy czas.
No i przyszło mi zmienić podpis, "dzięki", Kubuś...
Odpowiedz cytując