Wyświetl pojedynczy post
MłodePokolenie
Senior Member
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20632
Stary 04.02.2011, 15:54
QBAS napisał(a):Wyświetl post
taaa, tak jak niebawem będziemy siedzieć na trybunie z białą gwiazdą
W przypadku budowy naszego stadionu każde pytanie zaczynające się od słowa "kiedy" jest nie na miejscu...
Fakt A na kiedy zostało wyznaczone montowanie tych telebimów?
Odpowiedz cytując