|
Pomysł bardzo dobry. Warszawa byłaby tez zadowolona bo na weekend zjeżdża się kilkanascie tysięcy kibiców każdej z 4 drużyn. Tylko nie wiem jak by to boisko zniosło. 4 mecze w 2 dni? Tam gdzie juz trawa rośnie nawet jednego sie nie da zagrać...Oby na narodowym nie było podobnie.
|