Wyświetl pojedynczy post
aNouc
Senior Member
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#133
Stary 04.02.2011, 15:23
Sądziłem że po meczu, tak Rosjanki wystartowały
No nic, wygrana tam będzie wielkim sukcesem, maja już Hammon w składzie.. relacji TV nawet nie oglądam, nie na moje nerwy. Wolę z perspektywy widza na hali, przynajmniej jestem zajęty darciem pyska.
Boże dopomóż !
Odpowiedz cytując