Sądziłem że po meczu, tak Rosjanki wystartowały

No nic, wygrana tam będzie wielkim sukcesem, maja już Hammon w składzie.. relacji TV nawet nie oglądam, nie na moje nerwy. Wolę z perspektywy widza na hali, przynajmniej jestem zajęty darciem pyska.
Boże dopomóż !