Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
damian3k
Member
Od: 12.2008
Skąd: Czulice
Offline
#
17175
04.02.2011, 14:22
Nie ma się co dziwić bo większość osób chciała od razu sobie wyrobić kartę, w dodatku zachęciły ich smyczki, w normalne dni wszystko obejdzie się bez kolejek
damian3k
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do damian3k
Znajdź inne posty napisane przez damian3k