Wyświetl pojedynczy post
Neo1221
Senior Member
 
 
Od: 02.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#43128
Stary 04.02.2011, 14:17
Mamba napisał(a):Wyświetl post
Z pewnością zawodnicy nie odzywają się do siebie, po treningu każdy zamyka się w swoim pokoju i ani be ani me Co ma do rzeczy to, że są obcokrajowcami? Już zapominałeś jak wyglądały boje Polskiej Wisły?Jasnowidz, czy qwa co?Najpierw jasnowidz teraz Pan ekspert (forumowy). Bo Polacy to pewnie b.dobrzy zawodnicy
Bo są do bani, a jeśli już coś sobą reprezentują np. kopią prosto piłkę ich cena jest kosmiczna.
Komentować to każdy umie, lepiej byś coś twórczego napisał.

Widać że Wisła będzie międzynarodowa, ale jeśli podniesie to jej poziom (a podniesie) to jestem jak najbardziej za... ale takich Sobiechów lub Lewandowskich z niższych lig to też moglibyśmy raz na jakiś czas kupić...
Odpowiedz cytując