Wyświetl pojedynczy post
sebanop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17174
Stary 04.02.2011, 14:01
Wlasnie wrocilem ze stadionu i powiem Wam ze jezeli twierdza ze przepustowosc wynosi 1000os./dzien to ja chyba bylem na innym stadionie... kolejka chyba ze 100 metrow... zrezzygnowalem, przyjde kiedy indzej...
Odpowiedz cytując