Wyświetl pojedynczy post
bonawentura
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#43126
Stary 04.02.2011, 13:54
pawelo84 napisał(a):Wyświetl post
Poziom ligi się nie podniósł, tylko poziom Żurawia się drastycznie obniżył.
Nie zgodzę się - poziom ligi się systematycznie, powoli, ale jednak - podnosi. Transferów jest coraz więcej, coraz więcej zagranicznych. Zauważ, że kiedyś była tylko jedna silna Wisła Kraków. Z takimi transferami kiedyś mielibyśmy mistrzostwo pewne. Teraz takie pewne to nie jest, jest kilka zespołów mających silne drużyny - Polonia, Legia, Lech - coraz więcej się inwestuje. Dlatego nie mów, że poziom ligi się nie podniósł, bo to nieprawda. Z Żurawskim się zgodzę, ale nie z ligą.
Odpowiedz cytując