Cytat:
|
Ostatnio na OSI w nocnym Hyde Parku mówiono na temat Marka Jóźwiaka i transferów Legii.Z dyskusji wynikło że Marek J. nie dokona już żadnego transferu, bo działacze mają już go serdecznie dosyć (podobno siedzi w tym klubie tylko po to aby robić wesoły klimat w szatni ,,Błazen'') . Z ostatnich doniesień podobno zaiskrzyło na linii Skorża - Jóźwiak ( wyśmiewanie zawodników po nie celnych podaniach) poleciały przekleństwa.Temat transferów przenieśli działacze do lata to z powodów łatania nie udanych ruchów za czasów Trzeciaka ,Urbana ,Kucharskiego ten ostatni podobno nie dogadał się z Jóźwiakiem w temacie Lewandowskiego przez co Legia dała zarobić Amice
|
To by się pokrywało sporo z plotkami, które krążą w zasadzie od początku rundy. Generalnie plotka jest taka, że Beret i Skorża się po prostu nie znoszą, Stronę Bereta trzymają Miklas i chyba Ostrowski, stronę Skorży - papa Walter i Kosmala. Kolejna plotka mówiła, że Beret zostaje do końca sezonu, żeby była możliwość pełnej oceny letnich transferów, ale jeżeli nie stanie się cud i wszyscy nie zaczną nagle grać na internaszonel lewel, to Jóźwiak wróci do roli skauta. No ale jakie są plotki - wiadomo.
O tych bluzgach Skorży na Bereta już było tutaj mówione, Skorża się wkurzył, bo Beret siedział mu na treningach i cały czas upierdliwie komentował, naśmiewał się itd. itp. Któryś z piłkarzy stwierdził, że dobrze że go Skorża uciszył, bo ich też to denerwowało. No ale wielu młodych akurat Beretowi sporo zawdzięcza, więc też nie jest tak jednoznacznie, że piłkarze mają z nim problem, czy coś. Tak czy siak, panowie niby już sobie wszystko wytłumaczyli.