Drozd napisał(a):

Wszak "Przyjazne Państwo" - dla kogo, to już nie ważne.
Cytat:
|
a po co miałby ktoś Nas napadac ? Pól naftowych ani kopalń złota to My nie mamy a jakby co do czego doszło to nasi "sojusznicy" pewnie zachowali by sie tak samo jak w 1939 roku.
|
No widzisz. W 1939, między 1772 a 1795, w 1920, i w innych latach też nie było

Spoko, nasi "sojusznicy" już teraz mówią, że lepiej nie mieć wojny niż mieć, ale znać prawdę
