Nasi oldboye zostali mistrzami

-->
http://futbol.org.pl/news,23430.html Trzeba przyznać, że skład wygląda dosyć fajnie

:
Artur Sarnat, Artur Gaweł -
Jerzy Kowalik, Dariusz Marzec, Jacek Matyja, Zdzisław Janik,
Krzysztof Bukalski,
Mirosław Szymkowiak,
Grzegorz Pater, Łukasz Gorszkow,
Kazimierz Moskal, Janusz Nawrocki, Marcin Jałocha,
Kazimierz Węgrzyn,
Ryszard Czerwiec, Marek Koźmiński,
Marek Motyka.