Wyświetl pojedynczy post
Marcinnno
Senior Member
 
Od: 10.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5216
Stary 04.02.2011, 10:29
Nasi oldboye zostali mistrzami --> http://futbol.org.pl/news,23430.html Trzeba przyznać, że skład wygląda dosyć fajnie : Artur Sarnat, Artur Gaweł - Jerzy Kowalik, Dariusz Marzec, Jacek Matyja, Zdzisław Janik, Krzysztof Bukalski, Mirosław Szymkowiak, Grzegorz Pater, Łukasz Gorszkow, Kazimierz Moskal, Janusz Nawrocki, Marcin Jałocha, Kazimierz Węgrzyn, Ryszard Czerwiec, Marek Koźmiński, Marek Motyka.
Odpowiedz cytując