Witam serdecznie jestem tu nowy więc chciałem stworzyć temat w którym były by
tylko kawałki hip-hopowe o Wisełce, niech każdy napisze jak coś zna i poda tytuł tych których słucha lubi i w ogóle
to może zacznę
B&Z-Wisła Kraków
Jaskółcze Gniazdo Unia Tarnów
Kamyk&Pio-Wisła
Kamyk-Strusia
Kazimierzowskie-Wisła
KizO-Lechia z Wisłą
Lechia Gdańsk ludzie wierni klubowi
NG Sqad-Wisła NG
Wisła Kraków- Wisła Bieżanów
Wisła Wieliczka
CdoKdoI-Wisła Kraków (Bochnia)
Teen-widzisz na trybunach
Wisła Wita-Piku
Wisła-Wierność i Honor
Wrocław WKS silesia terror
Pio-całe życie z Wisłą
KizO amp-silver-TKWM
Oskor-piłka nożna dla kibiców