PiotrG napisał(a):

Świetna, po prostu klasa. Obawiałem się, iż wyjdzie kicz, a wyszło to naprawdę świetnie. Z pełnym optymizmem oczekuję muzeum i sklepu klubowego.
Zrobienie tej strefy to był na pewno spory wysiłek finansowy, jak widać jak Wisła chce, to potrafi. Może i kioski się na następny sezon pojawią.
|
PiotrG napisał(a):

|
Muzeum to tak z musu wepchnięto w obecne miejsce, nawet nie myśląc, o lepszej wykończeniówce podłogi czy bajerach na suficie jak na Legii. Rąbnięto ten sam gres co w hallach dla kibiców, rąbnięto taki sam podwieszany sufit, lampy. Dobrze, że w ogóle takie miejsce jest.
|
To w końcu świetnie czy tandeta ?
Bo ze zdjęć jakoś nie mogę się dopatrzeć tej światowej klasy. Zwykłe pomieszczenie biurowe.
Tanie krzesełka i szafki z Ikei :]
Tani gres na podłodze.
Broni się to wszystko bo nowe - ale obawiam się, że nie będzie się starzeć z klasą.
A zestarzeje się dość szybko.