wanciak86 napisał(a):

Grzyb ? poczekaj jeszcze pare dni, to zostaniecie i bez Grzyba i bez Laty. Chciało sie za darmo dobrych graczy ? inne kluby mialy honor sie ich pozbywac, WY ich zbieraliscie.To teraz prosze.
Poza tym mistrza i tak nie bedziecie mieli, a nawet jeśli byście mieli - to wstyd dla Polskiej ligi że n atakim stadionie, który kibiców gości to już nie pamieta.
|
Jaga nikogo nie zbierała tylko w sytuacji -10 pkt i wieszczonego wszem i wobec pewnego spadku brała najlepszych piłkarzy jakich dostać mogła, a że najlepsi mieli korupcyjne znamię? Ces't la vie. O ile zresztą pamiętam to Lato i Grzyb już zostali ukarani także luźna guma koleżko
Co do drugiego akapitu to śpieszę z wyjaśnieniem, że w polskiej lidze mistrzem zostaje zespół najlepiej (najefektywniej może jest nawet lepszym określeniem) grający w piłkę na przestrzeni całego sezonu a nie posiadacz najładniejszego stadionu chyba że jakaś reforma ligi była ostatnio a ja nic nie słyszałem ale wątpię bo jeżeli chodzi o football to jestem raczej na bieżąco