WCracow napisał(a):

|
Jak w zespole moze byc dobrze, skoro na 11 zawodnikow wychodzi 9 obcokrajowcow ( dzisiejszy mecz ), ktorzy nigdy sie ze soba wczesniej nie widzieli i nawet nie potrafia do siebie powiedziec "co u Ciebie" ?
|
Z pewnością zawodnicy nie odzywają się do siebie, po treningu każdy zamyka się w swoim pokoju i ani be ani me

Co ma do rzeczy to, że są obcokrajowcami? Już zapominałeś jak wyglądały boje Polskiej Wisły?
WCracow napisał(a):

|
Jezeli Wisla dalej pojdzie w ta strone co idzie teraz to za 1-2 sezony nie bedzie ZADNEGO Polaka w skladzie i bedziemy bic sie o utrzymanie w lidze.
|
Jasnowidz, czy qwa co?

WCracow napisał(a):

|
Ten sklad co mamy teraz, zeby COKOLWIEK prezentował musi na moje oko minac jakies 3-4 lata,
|
Najpierw jasnowidz teraz Pan ekspert (forumowy).
Cytat:
|
sciagani przez Wisle zawodnicy nie sa wysokich lotów, tylko oscylują co najwyzej w granicy "sredni zawodnik".
|
Bo Polacy to pewnie b.dobrzy zawodnicy
WCracow napisał(a):

|
Nigdy nie pojme tego DLACZEGO WISLA NIE SCIAGA POLAKÓW.
|
Bo są do bani, a jeśli już coś sobą reprezentują np. kopią prosto piłkę ich cena jest kosmiczna.