Wyświetl pojedynczy post
Mamba
Senior Member
 
 
Od: 02.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#43110
Stary 04.02.2011, 01:50
WCracow napisał(a):Wyświetl post
Jak w zespole moze byc dobrze, skoro na 11 zawodnikow wychodzi 9 obcokrajowcow ( dzisiejszy mecz ), ktorzy nigdy sie ze soba wczesniej nie widzieli i nawet nie potrafia do siebie powiedziec "co u Ciebie" ?
Z pewnością zawodnicy nie odzywają się do siebie, po treningu każdy zamyka się w swoim pokoju i ani be ani me Co ma do rzeczy to, że są obcokrajowcami? Już zapominałeś jak wyglądały boje Polskiej Wisły?
WCracow napisał(a):Wyświetl post
Jezeli Wisla dalej pojdzie w ta strone co idzie teraz to za 1-2 sezony nie bedzie ZADNEGO Polaka w skladzie i bedziemy bic sie o utrzymanie w lidze.
Jasnowidz, czy qwa co?
WCracow napisał(a):Wyświetl post
Ten sklad co mamy teraz, zeby COKOLWIEK prezentował musi na moje oko minac jakies 3-4 lata,
Najpierw jasnowidz teraz Pan ekspert (forumowy).
Cytat:
sciagani przez Wisle zawodnicy nie sa wysokich lotów, tylko oscylują co najwyzej w granicy "sredni zawodnik".
Bo Polacy to pewnie b.dobrzy zawodnicy
WCracow napisał(a):Wyświetl post
Nigdy nie pojme tego DLACZEGO WISLA NIE SCIAGA POLAKÓW.
Bo są do bani, a jeśli już coś sobą reprezentują np. kopią prosto piłkę ich cena jest kosmiczna.

Odpowiedz cytując