WCracow napisał(a):

|
Ten sklad co mamy teraz, zeby COKOLWIEK prezentował musi na moje oko minac jakies 3-4 lata, zeby ludzie sie poznali na boisku i wiedzieli jak maja grac. Tego sie nie zrobi na 2-4 pobytach w Zakopanem czy Turcji.
|
Bez przesady... 3-4 lata?

Druzyny maks buduje sie w jeden sezon, zeby prezentowaly to co chce trener, poza tym za 3-4 to pewnie polowy z nich nie bedzie w klubie....
WCracow napisał(a):

|
Nigdy nie pojme tego DLACZEGO WISLA NIE SCIAGA POLAKÓW.
|
Mamy gwiazde Lobo...