Wyświetl pojedynczy post
art
Senior Member
 
Od: 11.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#43107
Stary 04.02.2011, 00:04
WCracow napisał(a):Wyświetl post
Ten sklad co mamy teraz, zeby COKOLWIEK prezentował musi na moje oko minac jakies 3-4 lata, zeby ludzie sie poznali na boisku i wiedzieli jak maja grac. Tego sie nie zrobi na 2-4 pobytach w Zakopanem czy Turcji.
Bez przesady... 3-4 lata? Druzyny maks buduje sie w jeden sezon, zeby prezentowaly to co chce trener, poza tym za 3-4 to pewnie polowy z nich nie bedzie w klubie....

WCracow napisał(a):Wyświetl post
Nigdy nie pojme tego DLACZEGO WISLA NIE SCIAGA POLAKÓW.
Mamy gwiazde Lobo...
Odpowiedz cytując