wolfy napisał(a):

Dziś Patryk rozegrał 90 minut. Jakoś Maaskant nie może się z nim rozstać.
To tak jak ze Skorżą - niby miał go co rundę sadzać na ławkę, a tu przeszedł do Legii i od razu chciał ze sobą zabrać akurat "Małego".
No nie wiem, ślepi Ci trenerzy, czy co?
...
|
ok wolfy, ja nie mialem racji Ty miales.
zreszta, bedziemy oceniac jak sie zacznie liga i wtedy bedziemy widzieli skład.