Drozd napisał(a):

Tak w sumie to podwyższył Wałęsie i Kwaśniewskiemu, bo Jaruzelski zaraz po objęciu prezydentury przez Wałęsę zrzekł się emerytury przysługującej mu jako byłemu prezydentowi i pobiera tylko wojskową.
Taka drobna nierzetelność dziennikarzy.