Wyświetl pojedynczy post
IncognitoTSW
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11611
Stary 03.02.2011, 23:19
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Dlatego:
"Sejm podwyższył pensje Jaruzelskiemu i Wałęsie"

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,tit...wiadomosc.html

By żyło się lepiej ...
Tak w sumie to podwyższył Wałęsie i Kwaśniewskiemu, bo Jaruzelski zaraz po objęciu prezydentury przez Wałęsę zrzekł się emerytury przysługującej mu jako byłemu prezydentowi i pobiera tylko wojskową.
Taka drobna nierzetelność dziennikarzy.