|
Trzeba przyznać, że 3 tygodnie przed startem ligi jesteśmy wielką niewiadomą, straciliśmy bramkarza, który ratował nam skórę w rundzie jesiennej i napastnika który gwarantował bramki i asysty... na domiar złego zarząd zamiast wzmocnić zespół tak na prawdę tylko uzupełnił braki, do tego piłkarzami o których możemy powiedzieć jedynie tyle, że są... gwiazdami youtube'a... nowi potrzebują czasu żeby się zaaklimatyzować, niestety czasu jest coraz mniej zarówno na aklimatyzacje nowych od których tak wiele będzie zależało (Genkov ma strzelać, Melikson asystować), jak i na ich zgranie... w ogóle można powiedzieć o naszych piłkarzach że są zgrani? W tych dwóch sparingach co mieliśmy okazję ich oglądać poruszali się po boisku jak zabłąkane owieczki, do tego nie potrafili wymienić między sobą kilku celnych podań, ba mało tego oni nawet mieli problemy z przyjęciem piłki...
bilans naszych popisów w Copa del Sol z przeciwnikami którzy zaczęli niemal w tym samym czasie przygotowania co my, nie napawa optymizmem, zero goli do tego mnóstwo straconych bramek... trzeba się w końcu obudzić bo jak nie teraz to kiedy?
"Ludzie są tacy głupi, że to działa. Niesamowite!" - M.M.
J***Ć pis!!!
|