|
To co teraz jest nam najbardziej potrzebne to czas na zgranie zespolu z nowymi nabytkami i zlapanie swiezosci. Wiem, ze to fajne by bylo gdyby po wymianie 1/3 pierwszej jedenastki wszystko od razu gralo, ale to nie fm, aczkolwiek tam tez to tak latwo nie wygladalo o ile pamietam.
|