Wyświetl pojedynczy post
PiotrG
Senior Member
 
Od: 10.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17146
Stary 03.02.2011, 22:33
aNouc, nie fantazjuj. Na Legii to pomieszczenie zostało zaprojektowane na sklep klubowy, w projekcie naszego stadionu nikt nawet o czymś takim nie pomyślał. Muzeum to tak z musu wepchnięto w obecne miejsce, nawet nie myśląc, o lepszej wykończeniówce podłogi czy bajerach na suficie jak na Legii. Rąbnięto ten sam gres co w hallach dla kibiców, rąbnięto taki sam podwieszany sufit, lampy. Dobrze, że w ogóle takie miejsce jest.
Jedyne co zaprojektowano dla Sklepu Kibica to magazyn na kondygnacji -1. W projekcie nie funkcjonuje w ogóle pomieszczenie "sklep kibica".
Czego tutaj żądać, skoro nawet kas nie zaprojektowano, a to co widzimy to efekt działań Wisły na własną rękę, jak widać w tych spartańskich warunkach poradzono sobie bardzo dobrze.

P.S. Znalazłem zestawienie wyposażenia kiosków gastronomicznych na trybunie wschodniej (na zachodniej jest identycznie, tylko kioski mają inne oznaczenia).
http://www.speedyshare.com/files/266...wyposa_enie.7z

Są w nich przewidziane różnego rodzaju grille, dozowniki do napoi, ekspresy do kawy, dozowniki piwa, piece, ruszty, frytkownice, okapy i masa innego sprzętu. Jak widać zaprojektowano je tak, aby można było serwować wszelkiej maści ciepłe potrawy fast food, od hamburgerów po pizze i kiełbasy. Trzeba je tylko wykonać, problemów technicznych nie będzie.
Odpowiedz cytując