Wyświetl pojedynczy post
Jeden
Member
 
Od: 10.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20626
Stary 03.02.2011, 22:32
nbp napisał(a):Wyświetl post
albo pójdź na dworzec pks i daj kierowcy dychę, przesyłkę da do luku bagażowego, albo pod własne siedzenie jeśli nie jest to za duża paczka.
Ja do ziomka do Gdańska wysyłałem kiedyś właśnie przesyłkę konduktorską i po 1. za drogo, po 2. za dużo kwitków do wypełniania. M.in adres zameldowania osoby odbierającej przesyłkę....bez sens.

A kierowca pks-a weźmie z przyjemnością i dyszkę i przesyłkę.
Teraz już nie ma autobusów do Krakowa z Gdańska (znajoma szukała to nie znalazła 2 tygodnie temu) a druga sprawa musi ktoś odebrać od kierowcy a nie wiadomo czy ktoś od Zmijki znajomych da rade odebrać a tak to w każdej chwili podejdzie w weekend na poczte lub na dworzec po przesyłke konduktorską zresztą dawać kierowcy który nie da żadnego potwierdzenia to spore ryzyko...no chyba,że to coś co nie jest zbyt cenne...
Ostatnio edytowane przez Jeden : 03.02.2011 o godz. 22:35.
Odpowiedz cytując