Wyświetl pojedynczy post
Pimko
Member
 
Od: 11.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17144
Stary 03.02.2011, 22:23
A może był ktoś dziś jak Ochalik oprowadzał dziennikarzy i zapytał się o te kwestie- tzn. miejsce docelowe przyszłego sklepu i muzeum? Chociaż szczerze mówiąc nie sądzę żeby on coś mógł więcej w tej kwestii wiedzieć...

Co jak co, ale sprawy muzeum klub nie może spie****** i odstawić prowizorki, no bo Basałajowi ponoć tak zależy na tej polityce historycznej, a poza tym to akurat historia tego KLUBU jest tak bogata i barwna, że musi się ku temu znaleźć godne i odpowiednie miejsce. Howgh!
Powód: <dobro klubu...>
Ostatnio edytowane przez Pimko : 03.02.2011 o godz. 22:37.
Odpowiedz cytując