thebo4 napisał(a):

Jesli nie jestem pełnoletni mam więcej niż 13 ale mnie niż 18 ;p to czy musze wziąć jakąś zgodę od rodzica, czy wystarczy wypełniony punkt 2 z wniosku o wydanie karty?
I drugie pytanie czy muszę wziąć dowód rodzica którypodawał swoje dane w punkcie drugim żeby sprawdzić pesel?
pozdrawiam i czekam na odpowiedź
|
Oczekiwana odpowiedź znaleziona o dziwo na oficjalnej stronie klubu:
Osoby pomiędzy 13. a 18. rokiem życia część wniosku numer 1a wypełniają samodzielnie, a dodatkowo na ich wniosku musi być także wypełniona część numer 2, którą uzupełnia i podpisuje rodzic lub opiekun prawny. Osoby między 13. a 18. rokiem życia Karty mogą wyrabiać same, bez obecności opiekuna. Przy jej wyrabianiu muszą one okazać swój dokument tożsamości, a także dokument potwierdzający numer PESEL (na przykład książeczkę zdrowia lub potwierdzenie nadania numeru PESEL).