Wyświetl pojedynczy post
Lucas.B
Banita
 
Od: 09.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#43101
Stary 03.02.2011, 21:45
Na razie to wszystko bardziej przypomina Pogoń Szczecin bis niż drużynę mającą bić się o cele takie jak: MP a następnie dobre zaprezentowanie się w europejskich pucharach. Jeśli chodzi o transfery na kilku pozycjach są one niezbędne - w ciągu ostatniego półrocza straciliśmy dwóch bocznych lewych obrońców - to jeden z kilku przykładów "nowej" jakości w polityce transferowej i nie tylko Pana Basałaja i spółki - a na dobrą sprawę w lecie możemy spodziewać się kolejnej rewolucji bo po tym co niektórzy z zawodników prezentują w ostatnim okresie czasu nie ma na kim budować drużyny. Brak jakości jest aż nadto zauważalny.
Odpowiedz cytując