Wyświetl pojedynczy post
zim zum
Senior Member
 
Od: 04.2004
Skąd: Getta

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#43100
Stary 03.02.2011, 21:43
A tak w rzeczywistości to na co mamy liczyć, jak ściągamy do siebie gościa, który nie mieści się do szerokiej kadry Cagliari, które gdzieś tam sobie kopie w Seria A w środku lub w dole tabeli. Póki co gość przyszedł i "maczał palce" w dwóch bramkach...dla rywali. Niestety trzeba się pogodzić z tym, że z obcych krajów do nas przychodzą średni zawodnicy, z których może 1 na 10 będzie jakimś faktycznym wzmocnieniem.
Odpowiedz cytując