|
Member
Offline
|
|
ardianek napisał(a): 
|
Razem z córką mam zamiar wybrać się do Krakowa na weekend w marcu. Chciałem spytać Was o poradę w jaki hotel/hostel polecacie, żeby się w nim zatrzymać? Chodzi mi przede wszystkim o to, żeby nie było zbyt drogo, ale żeby również było to miejsce na jako takim poziomie, z jako takimi ludźmi. Nie bez znaczenia jest także to, by było blisko centrum i okolica była w miarę bezpieczna.
|
www.wislna.com
|
|