Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
szejkspir
Member
Od: 10.2006
Offline
#
17137
03.02.2011, 21:30
Jest też wzmianka w wyborczej:
Stadion Wisły - strefa kibiców gotowa
Link do galerii.
Faktycznie jest tam jeszcze sporo miejsca, aczkolwiek marzy mi się wielki sklep i wielkie muzeum, nie jakieś stoisko.
szejkspir
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do szejkspir
Znajdź inne posty napisane przez szejkspir