Wyświetl pojedynczy post
szejkspir
Member
 
Od: 10.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17137
Stary 03.02.2011, 21:30
Jest też wzmianka w wyborczej: Stadion Wisły - strefa kibiców gotowa

Link do galerii.

Faktycznie jest tam jeszcze sporo miejsca, aczkolwiek marzy mi się wielki sklep i wielkie muzeum, nie jakieś stoisko.
Odpowiedz cytując