Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#43099
Stary 03.02.2011, 21:28
szprotson napisał(a):Wyświetl post
oczywiscie,dlatego teraz te transfery. np. na lewym bocznym ofensywnym pomocniku zamiast Patryka bedzie grał Maor(jesli jest tak [i]dobry[i] jak mówią.Kupujemy zawodnika po to by wzmocnił skład a nie by siedział na ławce. Ktoś miejsce straci i ja sadze ze bedzie to Patryk, o tym zaczęliśmy więc tutaj skończmy,bo nic to Nam nie przyniesie. Obaj mam nadzieje chcemy jak najlepiej dla klubu a to że mamy różne poglądy, nic nie poradzimy bo to nie My decydujemy.
Dziś Patryk rozegrał 90 minut. Jakoś Maaskant nie może się z nim rozstać.
To tak jak ze Skorżą - niby miał go co rundę sadzać na ławkę, a tu przeszedł do Legii i od razu chciał ze sobą zabrać akurat "Małego".
No nie wiem, ślepi Ci trenerzy, czy co?




Na razie sparingi pokazują, że jesteśmy w dupie. Nihil novi...
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując