Wyświetl pojedynczy post
Szarny
Senior Member
 
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9402
Stary 03.02.2011, 20:37
Wiesz. To włoska.
Tam oprócz Milanu nikt nie gra dobrze na wyjeździe. Niby grają z outsajderem, ale na wyjeździe właśnie. Mają tam gorsze H2H z ostatnich sezonów. Matterazzi w obronie... i ogólnie kilka istotnych osłabień.

Te 1,5 z rana to była przesada (nie mówiąc o nizszy kursach w tych popularnych bukach z megamarżą). Po południu poszło do 1,6 w pinku, sbo i 188. Teraz nawet troche wyżej.

Ale moim zdaniem jak tego nie wygrają to są totalnymi frajerami. Tam gra Glik w obronie do cholery jasnej...
Odpowiedz cytując