tofik napisał(a):

|
Przy okazji ile on kos zebrał w tej lidze pewnie nikt nie zliczy. Może i miał trochę wiecej miejsca, ale jak pare razy się urwał to zaczynali ostro z nim jechać i go ordynarnie wycinać. Nie sądzę, żeby go to deprymowało bo to jest chleb powszedni zawodnika, który tak ośmiesza obrońców.
|
To nie moze go deprymowac ,bo zawodnik tego typu musi byc przygotowany ze przeciwnik zrobi wszytsko zeby utrudnic mu zycie.
Melikson pozatym z tego co widzialem wyglada na szybkiego i inteligentnego grajka.Czyli u nas w Polsce to gatunek wymarły.Polscy pilkarze nie potrafia myslec na boisku poza schematem z tabliczki w szatni.Dzis duza role w pilce odgrywa inteligencja i spryt a tych cech niestety nie da sie nauczyc.