westersyl napisał(a):

|
(...) a są ludzie którzy twierdzą że taki Melikson może mieć z problemy w Polsce dlatego że tu się gra brutalnie. OK w Izarelu jest trochę więcej luzu na boisku ale bez przesady, Maor spokojnie dawał radę przeciwko drużynie, która grała w LM.
|
Przy okazji ile on kos zebrał w tej lidze pewnie nikt nie zliczy. Może i miał trochę wiecej miejsca, ale jak pare razy się urwał to zaczynali ostro z nim jechać i go ordynarnie wycinać. Nie sądzę, żeby go to deprymowało bo to jest chleb powszedni zawodnika, który tak ośmiesza obrońców.