Wyświetl pojedynczy post
WhiteStarDvisionTheBest
Senior Member
 
Od: 10.2006
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5346
Stary 03.02.2011, 20:15
Evil_ napisał(a):Wyświetl post
polećcie jakiegoś napastnika do Wisły, sezon 2012/2013
Rodrigo z Benfiki ,kupisz za 1 mln euro,zawodnik bardzo dobry , typowy strzelec ale strasznie kontuzjogenny,musisz ustawić pod niego lekki trening przez co kondycyjnie wytrzymuje do 75 min ale w meczu czasami strzeli i 5 bramek
Odpowiedz cytując