Evil_ napisał(a):

polećcie jakiegoś napastnika do Wisły, sezon 2012/2013
|
Rodrigo z Benfiki ,kupisz za 1 mln euro,zawodnik bardzo dobry , typowy strzelec ale strasznie kontuzjogenny,musisz ustawić pod niego lekki trening przez co kondycyjnie wytrzymuje do 75 min ale w meczu czasami strzeli i 5 bramek