|
Nikt nie pisze, że trzeba darować Hermesowi bo jest Brazylijczykiem ubi_es mówi, że trzeba ukarać tych co mają coś za kołnierzem a nie wyrywkowo i dotyczy to nie tylko Jagiellonii, ale Wisły, Legii, Lecha, Polonii W. i B., Zagłębia Sosnowiec czy KS Myszków.
|