Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Mr. X
Senior Member
 
Od: 02.2004
Skąd: Białystok

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7929
Stary 03.02.2011, 20:00
Nikt nie pisze, że trzeba darować Hermesowi bo jest Brazylijczykiem ubi_es mówi, że trzeba ukarać tych co mają coś za kołnierzem a nie wyrywkowo i dotyczy to nie tylko Jagiellonii, ale Wisły, Legii, Lecha, Polonii W. i B., Zagłębia Sosnowiec czy KS Myszków.
Odpowiedz cytując