maxipiter napisał(a):

|
Jaliens przychodząc do Wisły twierdził, że przez całą karierę nie miał żadnej kontuzji, a tu bach pierwszy sparing i go znoszą z boiska. O co tu w tym wszystkim chodzi, ja już nie wiem!
|
jak to znoszą? przecież to chyba drobny uraz, zszedł, bo nie chcieli ryzykować...
oficjalna nic nie podaje na ten temat