Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#43093
Stary 03.02.2011, 19:36
wikink1 napisał(a):Wyświetl post
Mieszkam w skandynawi ogladam czasem lige norweska pamietajcie tu gra sie silowa pilke. JESLI w WISLE sa naprawde mocne zajecja a pilkarze maja to w nogach te wyniki niedziwia .NIECHCE nikogo usprawiedliwiac i mysle ze Wisla jest w tym momecie o wiele slabszym zespolem niz rok temu .A CI CO PRZYSZLI NIE ZREKAPENSOWALI wyprzedazy .
mieszkasz w Danii i oglądasz ligę norweską? No chyba, że mieszkasz na Grenlandii...
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując