AS82 napisał(a):

|
Nie slyszalem Tuska ,Napieralskiego ani zadnego innego polityka ktory by tak powiedzial ,wiec nie wiem o co masz pretensje,jedynie Kaczyński uprawia polityke na trumnach i Smoleńsku
|
Przepraszam że się wtrącę, ale nie mogłem wytrzymać....
Janusz Palikot, wówczas Wiceprzewodniczący Klubu Parlamentarnego PO
http://www.mmlublin.pl/16907/2010/7/...fy-w-smolensku
http://wiadomosci.gazeta.pl/
Wiadomosci/1,80708,8194963,Palikot_o__krwi_na_rekach___Lech_K aczynski_jest_winny.html
"Janusz Palikot stwierdził, że za katastrofę smoleńską odpowiada Lech Kaczyński i trzeba zbadać, czy w czasie lotu był pijany."
"odpowiedzialność moralną za śmierć 95 ludzi ponosi Lech Kaczyński, bo to on przygotowywał wyjazd. To on ma krew na ręku ludzi, którzy zginęli w katastrofie"
Stefan Niesiołowski, Wicemarszałek Sejmu, członek PO
http://wiadomosci.wp.pl/kat,119674,t...l?ticaid=1bb7c
""Prawdopodobnie winni nie żyją" - tak wicemarszałek sejmu Stefan Niesiołowski skomentował w "Faktach po Faktach" w TVN24 informacje o możliwości postawienia zarzutów za przygotowanie wizyty w Katyniu."
"- Winny to za mocne słowo, ale dzisiaj wiele wskazuje, że odpowiedzialny jest Lech Kaczyński. Cały ten wyjazd był niepotrzebny. Mówiliśmy, jedzie premier, więc po co ten wyjazd, który miał przykryć wyjazd premiera? - mówił Niesiołowski."
Andrzej Wajda, członek komitetu honorowego B Komorowskiego:
http://www.pardon.pl/artykul/11408/_/30
"Powinniśmy się dowiedzieć, w czym pomogą nam czarne skrzynki, czy decyzję o lądowaniu podjęto na jego [Lecha Kaczyńskiego] rozkaz. Czy to prezydent zaryzykował życie wszystkich pasażerów?” – tak wypowiedział się Andrzej Wajda w „Le Monde” 22 kwietnia."
I teraz sobie odpowiedz AS82 czy to nie jest jednak pomawianie Kaczyńskiego o śmierć 95 ludzi i granie trumnami?