Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
ubi_es
Senior Member
 
Od: 01.2004
Skąd: Bstok, Wwa, Praga, Londyn

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7927
Stary 03.02.2011, 19:26
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
Niejaki Sławomir Rutka który popełnił samobójstwo po wyroku....

Czy Hermes nie był kapitanem w Koronie? Dobrze mówi po Polsku i dlatego obok Wdowczyka była najbardziej umoczony. (Jeśli coś nie pokręciłem)
Z tego slysze to chodzi o wiosne sezonu 2003/2004 a Hermes przyjechal do Polski dokladnie latem 2002. Nie wiem czy byl kapitanem Korony po poltora roku po przyjezdzie do Polski.

Wiem, ze chcialbym, zeby w Polsce skazano 200-300 osob a nie wyrywkowo jednego Brazylijczyka.
Chyba nigdy nie widziałem Beenhakkera zdenerwowanego. No, może raz. Gdy jeden z piłkarzy spóźnił się na kolację. Bo Leo nie lubi niepunktualności. Zresztą ja też. Ale przyznam szczerze, że tym piłkarzem, który się spóźnił byłem ja. - (c) Kamil Kosowski
Odpowiedz cytując