Ogryzek napisał(a):

Niejaki Sławomir Rutka który popełnił samobójstwo po wyroku....
Czy Hermes nie był kapitanem w Koronie? Dobrze mówi po Polsku i dlatego obok Wdowczyka była najbardziej umoczony. (Jeśli coś nie pokręciłem)
|
Z tego slysze to chodzi o wiosne sezonu 2003/2004 a Hermes przyjechal do Polski dokladnie latem 2002. Nie wiem czy byl kapitanem Korony po poltora roku po przyjezdzie do Polski.
Wiem, ze chcialbym, zeby w Polsce skazano 200-300 osob a nie wyrywkowo jednego Brazylijczyka.