wikink1 napisał(a):

|
Mieszkam w skandynawi ogladam czasem lige norweska pamietajcie tu gra sie silowa pilke. JESLI w WISLE sa naprawde mocne zajecja a pilkarze maja to w nogach te wyniki niedziwia .NIECHCE nikogo usprawiedliwiac i mysle ze Wisla jest w tym momecie o wiele slabszym zespolem niz rok temu .A CI CO PRZYSZLI NIE ZREKAPENSOWALI wyprzedazy .
|
Chyba nie oczekiwałes, ze po paru dniach z zespołem od razu zostana okrzykniecie lepszymi zawodnikami od tych co odeszli. Jak dla mnie jest za wczesnie na jakakolwiek rekompensate. Takim sposobem to by zaden pilkarz nie zaistniał