Wyświetl pojedynczy post
PiotrG
Senior Member
 
Od: 10.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17135
Stary 03.02.2011, 19:21
Cytat:
Może muzeum i sklep zorganizują w narożniku południowo-wschodnim? Ciekawa byłaby opcja muzeum nad strefą kibica na poziomie +2 i utworzenie dodatkowej klatki schodowej dla kontynuacji obecnego ciągu 0->+1->+2.
Tam będą biura i sale konferencyjne.
Na muzeum i sklep jest dość miejsca w tej Strefie Kibica, trzeba tylko je wykonać. Nie będą może tak wielkie jak te na Legii, ale to już można zawdzięczać wyłącznie projektantom stadionu.
Odpowiedz cytując