Cytat:
|
Może muzeum i sklep zorganizują w narożniku południowo-wschodnim? Ciekawa byłaby opcja muzeum nad strefą kibica na poziomie +2 i utworzenie dodatkowej klatki schodowej dla kontynuacji obecnego ciągu 0->+1->+2.
|
Tam będą biura i sale konferencyjne.
Na muzeum i sklep jest dość miejsca w tej Strefie Kibica, trzeba tylko je wykonać. Nie będą może tak wielkie jak te na Legii, ale to już można zawdzięczać wyłącznie projektantom stadionu.